Yeni erkek bot modelleri

Yeni erkek bot modelleri

Erkek ayakkabılarında modanın çok etkili olmadığını düşünüyorsanız eski sezon ve yeni sezon erkek bot modelleri arasında kısa bir gezinti yapmanızı öneririz. Trend rüzgarları sadece bayan ayakkabılarını değil erkekler için özel olarak tasarlanan ayakkabıları da değişime yönlendiriyor. Bir dönem çok popüler olan kesimler ve renkler bir sonraki sezonda gözden düşebiliyor. İçinde bulunduğumuz yıl bunun en net örnekleri yaşanıyor.

Kısa bir süre öncesine kadar erkek botlarında, çizmelerinde ve ayakkabılarında modelleri hareketlendirmek için çeşitli materyaller kullanılmazdı. Oysa günümüzde özellikle zımba ve çivi modasının saltanatını ilan etmesiyle erkek bot modelleri de metal materyaller ile süslenmeye başlandı. Aynı zamanda bileği tamamen saran kesimler yerini bilek hizasına kadar yükselen botlara bıraktı.

Yeni erkek bot modelleri

Yeni erkek bot modelleri

Erkek bot modelleri artık daha renkli!

Bunların yanı sıra en büyük değişimin renk tercihlerinde yaşandığını söyleyebiliriz. Hatırlayacağınız gibi ayakkabı mağazalarının erkek botları bölümünde görebileceğiniz iki renk olurdu; siyah ve kahverengi. Reyonu hareketli göstermesi için belki birkaç çift de koyu mavi bot diğer modellere eşlik ederdi. Oysa şimdi kırmızıdan beyaza, krem renginden maviye kadar aklınıza gelebilecek pek çok renk tonu botlarda kullanılıyor.

Aslında erkek ayakkabılarının bu denli renklenmesine vesile olan renkli pantolon modası oldu. Kot ya da kumaş erkek pantolonlarında pastel renklerin trend olmasının hemen ardından erkek bot modelleri başta olmak üzere tüm erkek ayakkabıları da bu modaya ayak uydurdu. Elbette tercihini sade modellerden yana yapanlar unutulmuyor. Ancak daha neşeli bir giyimi seçenlerin tercihi renkli bot modelleri oluyor.

Sizin tarzınızı en iyi yansıtan modeller klasik tarzda da olabilir, daha spor ya da daha modern tarzda da… Ancak bilmeniz gereken önemli bir husus var; tarzınız ne olursa olsun alışveriş için seçiminizi  adresinden yana yapmalısınız. Yüzlerce erkek bot tasarımları, erkek ayakkabıları ve daha pek çok ürün bu adreste gayet yüz güldüren fiyatlar eşliğinde satışa sunuluyor.

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.