YAZ MODASI İLE CIVIL CIVIL AYLAR

YAZ MODASI İLE CIVIL CIVIL AYLAR

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte vitrinler, alışveriş mağazaları da yaz modasının etkisi altına girdi. Yaz modasının o büyüleyici renkleri insana ayrı bir enerji ve canlılık veriyor. Bu yıl yaz ayları hiç olmadığı kadar renkli ve cıvıl cıvıl geçecek. İnsanların içini kaynatan renk ve modeller mağazalarda yerlerini aldı bile.

Plaj Şıklığı

yazKadınlar yaz kış şıklıklarından taviz vermezler. Kadın olmanın verdiği bir özelliktir belki de bu durum. Nereye giderlerse gitsinler, hangi ortama girerlerse girsinler kadınlar her zaman şık ve bakımlı olmalıdır. Bu yaz modasında da yine kadınlar şıklıkları ile göz kamaştırıyor. Birbirinden güzel ve iddialı modelleri ile ünlü markalar kadınların akıllarını başlarından alıyor.

Yaz modasının en önemli özelliği, bir kadın daha mağazaya girmeden bir elbiseye âşık olabiliyor. Yaz modasının böyle bir etkisinin altında yatan etken cıvıl cıvıl renklerdir. Yaz renkleri ve kış renkleri bu yüzden farklı kategorilerdedir. Yaz ayının genel bir özelliği olan canlılık doğal olarak yaz modasında da kendisini gösteriyor.

Yaz modasının en belirgin olarak görüldüğü yerler plajlardır. Yaz modası denilince insanların aklına mayo ve bikiniler gelir. Bu senenin mayo ve bikinileri de birbirinden iddialı modellerden oluşuyor. Ayrıca plaj şıklığını tamamlayan pareo ve şapkalarda yaz modasının olmazsa olmazlarıdır. Yaz denilince insanların aklına tatil gelir, tatil demek deniz kum ve güneş demektir. Kadınlar tatil boyunca tek model bir bikini ve ya mayo kullanmak istemezler. Yaz boyunca en çok kullanılan kıyafetler bikini ve mayolar olduğu için birbirinden farklı modellerde mayo ve bikini almanızda fayda vardır. Mayo ve bikini seçimlerinizde ortak en az bir renk olmasına özen gösterin. Böyle bir seçim yapmanız durumunda birden fazla pareo kullanmak zorunda kalmazsınız. Bu da sizi fazladan bir masraftan kurtarır.

Sevebilirsin...

3 Yanıt

 1. zeynep diyor ki:

  cok begendım cok guzel benm olmalı

 2. CEYDA KANAR diyor ki:

  elbisenin ücretini öğrenebilir miyim

  • System Administrator diyor ki:

   ürün satışı için yazmıyoruz Ceyda Hanım. fikir vermek için yazılarımız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.