Takım elbiseniz için uygun gömlek

Takım elbiseniz için uygun gömlek

Takım elbiseniz için uygun gömlek

Takım elbiseniz için uygun gömlek

Erkeklerin gerek gündelik hayatlarında gerek ise iş hayatlarından en çok kullandıkları kıyafetlerin başında gelen takım elbise, gömlek ve kravat takımlarından oluşan kom

Binler ile çok şık bir görüntüye sahip oluyorlar. Çok sık giydiğiniz takım elbiseleriniz her ne kadar sayılı miktarda olsa da içine giyeceğiniz gömlek modellerinin renk ve tasarım olarak farklı detaylara sahip olmanız sizi her zaman farklı gösteremeye yetecektir.

Takım elbisenin içine seçeceğiniz gömlek, takım elbisenizi nerede giyeceğinize bağlıdır. Eğer siz iş hayatında giyecek iseniz, daha çok bol kalıplı gömlek modellerinden oluşan ve mavi, tozpembe, beyaz gibi daha açık renkleri seçmeniz daha yerinde bir seçenek olur. Özellikle ilk iş görüşmesi yapacak iseniz takım elbise içine giyeceğiniz beyaz bir gömlek ve yine tarzınızı tamamlayacak siyah bir kravat sizi oldukça ciddi ve işinize olan özeni gösterecektir.

Siz daha çok takım elbise modellerini gece yaşantılarınızda eğlence, düğün özel günler gibi durumlarda kullanıyor iseniz, takım elbise içine daha iddialı 2 renk ile kombin edebilirsiniz. Ağırlıklı olarak siyah ve beyaz renk gömlekler takım elbise içine çok yakışıyorlar. Takım elbisenizi de biraz daha spor bir model alarak tarz yaratabilir ve gecenin en şık erkeği olabilirsiniz.

Takım elbisede kravat uyumu

Takım elbise giyerken kravat uyumluluğunu da gözden kaçırmamalısınız. Takım elbise dikkat çeken ilk detaylardan biri kravatın uyumu ve doğru bağlanıp bağlanmadığı detayıdır. Her erkeğin gar dolabında zengin renk seçeneklerinde ve desenlerinden oluşan bir kravat koleksiyonu olması gerekir.

Özel olarak kuru temizlime yaptıracağınız kravatlarınız için en uygun gömlek modellerini bulmak için sitemizden de yardım alabilirsiniz. Farklı kombinler ile size sunduğumuz http://www.tutissima.com/ adresimizde tüm detayları inceleyebilir ve takım elbise, gömlek, kravat üçlüsün de en dikkat çeken yenilikleri görebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.