SON TREND YAZ RENK VE TASARIMLARI

SON TREND YAZ RENK VE TASARIMLARI

son trend            Moda sektöründe yeni yılın başlaması ile birlikte yaşanan çok hızlı gelişmeler, yeni yılın bahar ve yaz koleksiyonlarının ardı ardına tanıtılmasına neden oldu. Büyük markalar şimdiden hazırladıkları koleksiyonlarını kataloglarla tüm kadınların beğenisine sunarken, yeni yılın yaz modasındaki son trend ürünler de tamamen belirlenmiş oldu.

            YAZ AYLARINDA ŞIKLIK YARIŞI YAŞANACAK

Yeni yılın son trend ürünlerinde, renk belirleme kurulu tarafından belirlenen 2012 son trend renklerinin yoğun bir şekilde kullanıldığı görülüyor. Son trend renkler olarak bu yılın bahar ve yaz modasında göze çarpan renkler; açık sarı, pembe, bej, gül kurusu, küf yeşili olarak başı çekiyor. Özelikle son trend kıyafetler ve bikinilerde bu renklerin bir arada kullanılması, yazın enerjik ruhuna uygun tasarımlar yaratılmasını sağlıyor.

Bu yılın son trend kıyafetlerinde tasarımcılar yaz sıcaklarında rahatlığı ön plana çıkartmak istediğinden, hafif kumaşlardan yapılmış ve rahatlığı ile ilgi uyandıran tulumları çok yaygın bir şekilde kullanıyor. Son trend haline geleceğinden emin olunan bu tulumlar, sağladığı şıklık ile rahatlığı bir arada sunduğu için tüm kadınlar tarafından popüler hale getirilecek. Yeni sezon tulumlarında derin sırt dekolteleriyle rahatlık hissini yaşarken sıradan olmanın da dışına çıkılması hedeflenirken, iddialı dekoltelerle seksi bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar da düşünülmüş. Kısa etekler kadar uzun modellerin de yaz modasında trend olduğu bu yıl, derin yırtmaçlı bilek hizasındaki uzun etekler özellikle uzun boylu kadınların öncelikli tercihi olacakmış gibi görünüyor. Yeni sezonda erkekler için birçok tasarımcı tarafından dizayn edilen kısa şortlarınsa, ülkemizdeki erkekler tarafından fazla tercih edilmeyeceği düşünülüyor. Ancak erkeklerde yaygın bir şekilde görülecek olan küf yeşili baskılı tshirtler, sezonun trend tasarımları arasında yer alıyor. tutissima.com adresimizi ziyaret ederek yeni sezon trendlerini daha yakından takip edebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.