Pantolon rahatlığı

Pantolon rahatlığı…

Rahat ve kullanışlı olduğu sürece her zaman hayatlarımızın önemli birer parçası olan pantolon doğru seçilmediği müddetçe bütün günü işkence altında geçirmeye neden oluyor. İşte bu tür sıkıntılar yaşamamak için doğru pantolon seçimi için dikkat edilmesi gereken noktalar…

 

Pantolon

Pantolon

Her tarza uygun pantolon çeşitleri…

Sezonun modası ne olursa olsun herkesin dolabında pantolonlar bir vazgeçilmez. Vücudunuza yakışan doğru pantolonu bulmaksa işte tam da bu yüzden çok önemli. Doğru pantolonu seçtiğinizde daha zayıf, daha uzun, daha kıvrımlı, kısacası daha güzel görünebilirsiniz. Vücut şeklinizi iyi tanıyor ve biliyorsanız, sizin içim mükemmel olan pantolonu bulmak an meselesi! Yazının devamını okuyun yeter!

Pantolon sezonun modası ne olursa olsun herkesin dolabında bir mihenk taşı, bir vazgeçilmez. Vücudunuza yakışan doğru pantolonu bulmaksa işte tam da bu yüzden çok önemli. Vücut şeklinizi iyi tanıyor ve biliyorsanız, sizin içim mükemmel olan pantolonu bulmak an meselesi . Üst bölgesi dar ve ince, alt bölgesi ile geniş ve kalındır. Küçük göğüslere, incecik bir bele, belirgin bel kıvrımlarına, geniş kalça ve basenlere sahiptirler. Eğer siz de bir armutsanız, boru paça ve koyu renk pantolonlar tam sizlik. Kesinlikle kaçınmanız gereken modeller ise havuç pantolonlar ve renkli ya da desenli pantolonlar. Renk ve desen doğal olarak dikkati toplayacağından bunu alt değil üst bölgenize saklamanızı öneririm. Mesela koyu renk boru paça bir jean üzerine cıvıl cıvıl renk ve desenlerle dolu bir bluz veya büyük kolyeler, küpeler ile dikkati üst bölgeye yoğunlaştırın. Ayrıca yüksek bel de kalçayı daha geniş gösterdiğinden, düşük bel pantolonları tercih edin. En büyük kurtarıcınız olan topuklu ayakkabıları da atlamayın. Pantolonunuzun altına mümkünse topuklu ayakkabı giyin, böylelikle bacaklarınız daha uzun ve ince, kalçanız da daha kalkık görünsün.

 

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.