ÖNEMLİ GÜN KIYAFETLERİ İLE GELEN ŞIKLIK

ÖNEMLİ GÜN KIYAFETLERİ İLE GELEN ŞIKLIK

Kadınlar hayatlarının her döneminde şık olmak isterler. Günlük kıyafetlerde de önemli gün kıyafetlerinde de şıklıklarından hiçbir zaman taviz vermezler. Kadın olmanın farkı ve güzelliği kendini önemli gün kıyafetleri seçimlerinde gösteriyor. Çok yakın bir arkadaşınızın ve ya kardeşinizin düğününde, mezuniyet balonuzda, özel davetlerde giydiğiniz kıyafetler sizin kartvizitinizdir.

Renk Seçiminiz İle Işıldayın

onemli gunÖnemli gün kıyafetlerinde genellikle tercih edilen ve kurtarıcı renk olarak görülen siyah renkli kıyafetler aslında herkese yakışan renk değildir. Siyah renk giymek içinde bazı püf noktalara dikkat etmelisiniz. Önemli gün kıyafetlerinde siyah renk bazı durumlarda riskli bile sayılabilir. Çünkü siyah en çabuk solan bir renktir. Birkaç yıkama sonrasında bu kıyafetinizi bir daha giyemeyebilirsiniz. Eğer siyah renkli kıyafeti sadece tek gece için almayı düşünüyorsanız, giyeceğiniz güne kadar onu yıkamamaya özen göstermelisiniz.

Özel gecelerde giymeyi düşündüğünüz önemli gün kıyafetlerinizin rengi içerisinde bulunduğunuz mevsim şartlarına uygun olmalıdır. Yaz aylarında giyilen cıvıl cıvıl renklerdeki elbise ve kıyafetlere kış aylarında çok fazla rastlamayız. Yaz aylarında insanlar daha canlı ve kıpır kıpır olurlar. Bu canlılık doğal olarak kıyafet seçimlerine de yansır. Moda dünyasında bu yüzden yaz renkleri ve kış renkleri diye bir ayrım vardır. Alışveriş mağazalarındaki vitrinler yaz aylarında ışıl ışıl olurken, kış aylarında daha pastel renkler süsler vitrinleri.

Önemli gün kıyafetleri seçiminizde renkler kadar vücut yapınızda çok önemlidir. Önemli gün kıyafetleri denilince ilk akla gelen elbiseler olur fakat bu önemli gün ve gecelerde çok şık pantolon ve etek takımları da tercih edilebilir. Bazı bayanlara pantolon takımlar elbiselerden daha çok yakışır. Bu vücut tipine sahipseniz ilk seçeneğiniz pantolonlar olmalıdır. Topuklu bir ayakkabı ile kombinlenen şık pantolon takımları, abartılı elbise modellerinden daha hoş bir görüntü kazandırır size. Seçimleriniz ister elbiseden yana olsun, isterse pantolonlardan yana, önemli olan size yakışanı giymenizdir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.