Nişantaşı Taksim ve Moda

Kuşkusuz ki moda adına Fransa da Paris ne ise Türkiye’de de moda deyince akla İstanbul gelmekte. İstanbul sokakları adeta podyuma dönüşmüş durumda son yıllarda. Artık çoğu insan neyin trend olduğunu sokakta birebir görüp ona göre tercihlerde bulunmakta. İstanbul’da modanın kalbi Nişantaşı’nda atmaktadır. Kendine güvenen özgüven sahibi bayanların daha çok tercih ettiği moda Nişantaşı modasıdır şüphesiz. Gün geçtikçe de Nişantaşı’nda moda adına daha fazla adım atılmış açılan mağazalar alışveriş merkezleri ve butiklerle dolu caddelerden bunu görmek çok rahat. Ve Taksim her türden insana rastlayabildiğiniz her zaman cıvıl cıvıl ve modayı yakından takip eden yerlerimizden. Aynı zamanda da tutissima.com bu konuda harika bir yardımcıdır.

Sokak Modası

Kimimiz modayı dergileri karıştırarak takip eder kimimiz ise defilelerle takip eder. Bunlar modayı takip etmenin yöntemlerinden bazıları bunların dışında modayı takip etmenin bir diğer yolu da sokaktır. Sokaklar bizim bir çok tarzı bir arada görerek ve farklı konsept deneyimlerini izleyip bizim de fikir sahibi olup yeni deneyimlerimiz için cesaretlenmemiz açısından aydınlatıcıdır. Minimalist bohem dişi vintage spor klasik gibi birçok tarzı bir arada görebileceğimiz tek yer sokaktır. Ve sokaklar moda adına öyle yerlerdir ki moda dergilerinde bulabileceğimizden daha çok tarzı oralarda bulabiliriz. Sokakta sürekli hayat var ve bu hayat bizi moda adına fikir sahibi olmamızı sağlar.

Gençlerin büyük bir çoğunluğu dergilerden modayı takip etmek yerine sokağa göre modayı takip ettikleri görülür. En son trendler ne saç modelleri takı aksesuar konusunda birçok fikir sahibi olabiliriz sokakta. Moda kişinin farklı parçaları kendi özgün tarzıyla bir araya getirip kendine göre bir tarz yaratmasına olanak sağlar. Giyimde ilk olarak kendi stilini yaratmak her şeydir. Onun ardından da modaya uygun olarak kişi tercihlerini imajına uygun olanı seçer. Önemli olan kendi imajımızı yaratıp vücudumuza uygun giyim tarzını belirlemektir. Moda yol göstericidir onu doğru bir şekilde günlük bir yaşantımız da uygulamak bizim elimizde.

Her kişinin kendine göre bir tarzı vardır moda ise kişinin bu tarzını yansıtmasına yardımcı olan bir etkendir sadece. Sokak modası da kişinin hem kendini yansıtmasında hem de trendleri anında takip etmesine yardımcı olur. İnternet üzerinde birçok bu konuda bize yardımcı olmaktadır. Yeni trendlerin neler olduğunu yılın renginin saç modellinin daha birçok faktörün neler olduğunu daha kolay bir şekilde ulaşılmasını sağlar. tutissima.com bu sitelerden birisidir.

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.