Nike Fitness Ayakkabısı

Spor giyimin en ünlü markalarından olan Nike ürettiği ayakkabı modellerine fitness modelini de ekleyerek spor merkezlerinde daha rahat ve kolay spor yapılabilmesine olanak sağlıyor. Bugüne kadar futbol, basketbol, tenis, voleybol gibi farklı spor dallarına özel ayakkabılar üreten Nike bu yeni modeli sayesinde de daha çok kişiye ulaşabilecek.

nike ayakkabı

nike ayakkabı

Fitness salonlarında her türlü aktivite yapıldığı için yapılan her aktiviteyle uyum sağlayacak yeni Nike ayakkabı Free TR FİT 4 Breathe modeli spor merkezlerinde yapılacak her türlü uygulamaya büyük uyum sağlıyor. Farklı renklerde üretilip canlı renklere sahip olan fitness ayakkabıları kişinin ayağıyla uyum sağlayacak esnek yapıya sahip.

Nike Free TR FİT 4 Breathe Fiyatı

Nike ayakkabı Flywire teknolojisi sayesinde spor faaliyetleri sırasında kişiye ekstra bir yük ve ağırlık kazandırmıyor. Üst kısımda yer alan elastik yapı ayağı bilek kısmından kavrayarak ayakla bütünleşiyor. İnce tabanı sayesinde esnek ve hafif yapıya sahip olmasıyla zemine tam tutunarak kaymaya engel oluyor.

Özel kumaşı sayesinde nefes alıp ayak terlemesi ve kokusu en aza indirilir. Nike kalitesinden ödün vermeden üretilen bu yeni fitness ayakkabısı uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir. Piyasa fiyatı 229 TL olan Nike Free TR FİT 4 Breathe modelini mağazalarda ve internette bulabilirsiniz. Rengarenk ve birbirinden güzel Nike spor ayakkabılarını indirimli fiyatıyla internet alış verişinin güvenilir adresi olan adresinden satın alabilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.