Moda Tasarımın Duayeni Paul Smith

Moda Tasarımın Duayeni Paul Smith

Dünya çapında tanınırlığının yanı sıra yarattığı giysi ve aksesuar çeşitleri ile oldukça beğenilen başarılı İngiliz modacı Paul Smith, özellikle erkek giyiminde seçkin koleksiyonları ile tercih edilmektedir. Geleneksel İngiliz tarzını modern çizgiler ile iyi biçimde harmanlayarak mükemmel tasarımlar oluşturmayı başaran modacı başarıları nedeni ile İngiltere Kraliçesi tarafından Şövalye unvanına layık görülmüştür.

Tutku yaratan modern giysileri ince ve kaliteli dikiş işçiliği içinde sunan ünlü moda tasarımcısı Paul Smith, ilk butiğini 1970 yılında Nottingham kentinde açmıştır. Türkiye’nin seçkin markalarından biri olan Beymen mağazalarında satılmakta. Özellikle beyler için hazırlanmış olan oldukça farklı ve kaliteli tişört tasarımlarının yanı sıra neşeli bir stil yaratmak üzere şık şallar, kol düğmeleri, anahtarlıklar, cep telefonu kılıfları, cüzdanlar, gömlekler, çanta ve ayakkabıları ile göz doldurmakta.

 Paul Smith

Paul Smith

Özel ve Neşeli Tarzı ile Paul Smith

Giyinmenin yalnızca örtünmek olmadığını bilenler ve giyim tarzı ile kendini dış dünyaya doğru ve etkili biçimde yansıtmak isteyenlerin tercihi olan Paul Smith tasarımları hemen her mekanda şıklık sağlıyor. Gençler ve her daim genç kalanlar için garip bir tutku yaratan çekiciliğe sahip Paul Smith tişörtleri ise tüm dünyada oldukça beğenilmekte.

Renkleri, desenleri, dokusu ve tasarımları ile farklılığın farkını yansıtmakta olan kalite temsilcisi Paul Smith ürünlerine avantajlı fırsatlar ve indirimli fiyatlar ile   adresinden ulaşmak mümkün.

 

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.