LCW 2013 İlkbahar Yaz Kadın Koleksiyonu

lcw-2013Koskoca, soğuk ve sert bir kışı geride bırakmaktayız. Kış boyunca kalın, sıkıcı ve kaba kıyafetlere sarmalandık durduk. Şimdi ise güneş parıl parıl parıldamaya, çiçekler açmaya ve kelebekler uçmaya başladı bile. Yani kısacası bahar geldi ve LCW 2013 ilkbahar yaz kadın koleksiyonu vitrinlerdeki yerini almaya başladı.

Şimdi artık kadınlar cıvıl cıvıl rengarenk ve mis gibi kıyafetlerini giymeye ve gardıroplarına bu anlamda yepyeni kıyafetler eklemeye başlayacaklar. LCW bunu bildiği için bu sene de mağazalarında en geniş seçeneklerle sımsıcak ve mis kokulu ilkbahar ve yazı karşılamaya hazırlandı ve bahara bomba gibi girmenizi sağlayacak kreasyonlar geliştirdi.

İşte baharın sıcaklığını hissettiğimiz günlerde LCW 2013 İlkbahar Yaz Kadın Koleksiyonu konsepti ile gerçekten de çiçek gibi kıyafetlerin mağazalardaki raflarda ve vitrinlerde yerini aldığını görüyoruz. En uygun fiyatlarda en geniş seçenekteki en sınırsız modellerle beğeniye sunan LCW’de 2013 yılına özgü olarak renklerde ve modellerdeki çeşitlilik dikkat çekiyor.

LCW 2013 ilkbahar yaz kadın koleksiyonunda renkli pantolonlar, canlı ve pastel tonlar dikkat çekiyor. Öte yandan renk paletinde coral ve parlak renkler öne çıkıyor. Bu da daha fazla renk ve daha fazla bahar anlamına geliyor. Öte yandan hiçbir zaman vazgeçilmeyen siyahın ise nötr renklerle birleşimi ile ortaya çıkan zengin desen seçenekleri de LCW’yi cazip kılan bir başka özellik olarak ortaya çıkıyor. Leopar desenlerin farklı yorumları da koleksiyonlarda öne çıkan desenlerden biri…

İlkbahar ve yazın vazgeçilmezi

LCW 2013 ilkbahar yaz kadın koleksiyonu denilince dikkat çeken ürünlerden bir tanesi de, babetler tabii ki. Babetler hem kolay kullanımı hem de sevimli bir stil olması hasebiyle ilkbaharın ve yazın vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Özetle LCW 2013 İlkbahar Yaz Kadın koleksiyonu, uzman tasarımcıların ve stilistlerin elinde baharın tüm renklerini karşılamak için hazırlandı, şimdi ise giyilmek için sizleri bekliyor…

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.