Kravat Şıklığı

Kravat Takan Beylerin Şıklığı Göz Kamaştırıyor

Şık bir beyefendi olmayı arzuluyorsanız giydiklerinize her zaman dikkat etmelisiniz. Giydiklerinize dikkat ederseniz, bu dikkatli davranışınızın mükafatını mutlaka alacaksınız. Şık biri olmak kendinizi oldukça iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Her zaman şıklığınız ile etrafınızda bulunan kişilerin dikkatini üzerinize çekmek istiyorsanız, giymeyi tercih ettiğiniz ayakkabının, gömleğin bulunduğunuz yılın modasına uygun ve sizin bedeninize uygun olmasına önem vermelisiniz. Ayrıca tarzınıza uygun olmasına da bir hayli dikkat etmelisiniz. Şıklığına güvenen bir erkek olarak, çevrenizdeki kadınların dikkatini çekmek istiyorsanız takım elbise giydiğinizde kravat takmaya önem verin. Çünkü hanımlar takım elbise içine kravat takan beylerden hoşlanırlar ve hanımların dikkatini çekmeyi başara beylerde kendilerini iyi hissederler. Kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız, kravat takın.

kravat

kravat

Resmi Ortamların Vazgeçilmezi Kravat

Hem resmi ortamlarda rahatlıkla bulunabilirsiniz, hem de her zaman şık olabilirsiniz. Yalnız taktığınız kravatın renginin bulunduğunuz ortama uygun olmasına önem göstermelisiniz. Ciddiyet gerektiren toplantılarda veya cenaze gibi hüzünlü olan ortamlarda takım elbisenizin içine canlı renklere sahip olan kravatlar takarsanız, bu hiç hoş karşılanmaz. Bu hiç hoş bir durum olmaz. Şıklığınız ile karizmatik görünmezsiniz. Aksine insanların sizi ayıplamasına sebebiyet verirsiniz. Taktığınız kravatın rengi ve desenleri ile ayıplanmak istemiyorsanız, seçimlerinizi iyi yapmalısınız. Kravat seçimleriniz ile kendinize karizmatik bir görünüm verebilirsiniz. Nasıl bir ortamda bulunursanız bulunun, sizin şıklığınız giydiklerine her şekilde, her ortamda, her zaman dikkat eden hanımların gözünden kaçmayacaktır.

Bu durumu bir fırsat bilin ve hoşlandığınız hanımı etkileyin. Yalnız hoşlandığınız hanımı şıklığınız ile ve davranışlarınız ile etkileyebilirsiniz. Takım elbise giydiğinizde ya da kravat takmaya uygun bir kıyafet giydiğinizde kendinize olan güveniniz artabilir. Kendinize olan güveninizi arttırmak istiyorsanız http://www.tutissima.com/kategori/kravat/  adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.