Kalem Etekler Nasıl Kombinlenir?

Şık bir görünüm sağlamak istiyorsanız kalem eteklerden faydalanmalısınız. Zarif görünmenin en kolay yolu. Klasik görünümün yanı sıra bu yıl çok farklı modern kesimleri de bulunuyor. Kalem etek özellikle geniş basenli bayanların tercih etmemesi gereken bir model. Dar yapısı nedeniyle bedenin hatlarını belli eden bir etek.

kalem etek kombin

kalem etek kombin

Kalem Etek Modellerinde Farklı Tasarımlar

Beden tipinize uygun olarak kalem etek seçmelisiniz. Kısa boyluysanız özellikle yüksek belli olan ve hafif diz altı modeller iti bir seçim. Yüksek bel her zaman bacak boyunu uzun gösterir. Fırfırlı kalem etekleri kısa boylu bayanların giymesi önerilmez. İş yerinde sıklıkla tercih edilen etek modeli. Kilo sorununuz varsa ceketlerle bu tarz etekleri giyebilirsiniz.

Kısa bluz veya askılı badilerle giyilebileceği gibi geniş yakalı gömleklerle de uyum sağlar. Topuklu ayakkabı ise bu modellere güzel bir hava katar. Babet tarzı düz ayakkabıları kesinlikle giymeyin. İnce bir bedene sahipseniz kalem eteklerde kemer kullanın. Spor görünüm vermek istiyorsanız kalem etek modelleri üzerine salaş bir kazak ya da hırka tercih edin. Şifon gömlekle giymek isterseniz, gömleği kesinlikle eteğin içine sokun.

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.