Kadınlar İçin Plaj Modası

Son dönemlerde yaz aylarında mayoların tekrar plajlara geriye gelmesine tanıklık ediyoruz. Tek omuzluk bikiniler ise yeni moda içerisinde. Geçtiğimiz senelere damga vuran mayokiniler de yine çok tercih edilen modeller içerisinde.

Yeni yaz döneminde kesimler eskiye oranla daha asimetrik olacak. Tasarımcıların tercihi olan nostaljik kesim ve iddialı renklerden yana.

Önce çıkmakta olan renkler ise altın, gümüş, turkuaz, mavi ve yeşil renkleridir. Bunlar ile birlikte verev çizgiler ve çiçek desenleri de kadınların yeni gözleri arasına gireceği düşünülüyor.

Aslına bakılırsa plaj modasını takip etmenin en önemli püf noktası vücudu iyi tanımak ve size en fazla yakışan parçaları bir araya getirerek kombine etmektir.

 

Uzun vücudunuz varsa;

 

  • Tunikler oldukça fazla yakışabilir
  • Şık ve büyük desenleri rahat bir şekilde taşımanız mümkündür.
  • Parlak renkler ile vücuda vurgu yapılabilir.
  • Yatay çizgisi olan bikinileri tercih edebilirsiniz.

 

Kalın vücudunuz varsa;

 

  • Bol tunikler yardımı ile şıklığı artırmanız mümkündür.
  • Beyaz renkten mümkün olduğu kadar uzak durun.
  • Ufak dekolteler ile seksi ve şık bir görünüm elde edilebilir.
  • Klasik tür mayolar ile kusurları rahat bir şekilde örtmeniz mümkündür.

 

Göğüsleri Küçük Gösteren Bikiniler

Büyük göğüslü bayanlar dikkatleri göğüslerinden almak istiyorsa bikini altı desenli, bikini üstü ise düz renk almaları gerekir.

Desen ve Model; Desenli bikini alınacağı zaman ufak çiçekli modeller ve boyuna çizgiler tercih edildiğinde ince bir görünüm kazanılır hem de büyük desenleri dikkat çeken özelliğinden Korunulur. Destekli ve balenli bikini üzeri tercih edilirse göğüslerin sarkık gözükmesi önlenir.

İdeal Bikini; Büyük göğüslü bayanlar için en ideal bikiniler kalın bantlı ve boyundan olan bikinilerdir. Bu yüzden büyük göğüslü bayanlar ince ve ipli bikinileri giymemeleri gerekir.

Odak Noktası; Düz siyah bikini üzeri ile beraber kemer ya da biye yardımı ile süslenen bir alt kullanılabilir. Bu şekilde ilgi göğüslere olmaz. Koyu renk bikiniler ise büyük göğüslü bayanlar tarafından rahat bir şekilde kullanılabilir.

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.