KADIN MODASI

KADIN MODASI

Günümüzde kadın modasını takip etmeye oldukça düşkün kadınların şık giyim konusunda ne kadar kırılgan ve hassas olduğu herkesçe bilinen bir gerçektir. Moda uzmanlarına göre çevresini etkileyebilen ve her ortamda sosyalleşebilen kadınların, genelde kadın modasını takip eden yaşamını ve gereksinimlerini iletişimde en önemli şeylerden bir tanesi olan giyim ile sosyalleşebilmeyi beceren kadınların insan ilişkilerinde ortalama yaşayan diğer insanlara göre çok daha fazla mutluluk hormonu salgılamasının nedenlerinden bir tanesi de kendilerine özgü kadın modasını yakından takip etmeleridir.

Kadınların her gün ayna karşısına geçip, hangi kıyafeti giyeceğine karar vermesi oldukça uzun sürer? Vücut şeklinize en uygun gece kıyafetlerinin nasıl olması gerektiğini ve nasıl görünmesi gerektiğini merak mı ediyorsunuz? O zaman sizde bir kadın modası dergisi alıp milyonlarca kadın gibi kendinizi mutlu etmelisiniz. Çok mu kilolusunuz, karnınızda bir bebek mi taşıyorsunuz, modası geçmiş elbiselerden bıktınız mı? Merak etmeyin kadın modasında mutlaka sizin içinde uygun bir kıyafet vardır. Tek yapmanız gereken kadın modası dergilerini az da olsa takip etmektir.

MODACILARDAN ÇEŞİTLİ DEDİKODULAR

Dünyaca ünlü moda uzmanlarına göre kadınların kıyafet tercihi yaparken dikkat etmesi gereken belli başlı detaylar var. Madem kadın modasını takip edecek vaktiniz yok o halde hemen sizin için işe girişelim. Tabi bu sırada www.tutissima.com adlı sitemizi ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.Hemen başlayalım.Genellikle tek renkli elbiseler giyinmek ve koyu renkleri tercih etmek modern bir görüntü ve bütünlük oluşturur.Kıyafetinize uygun renkte bir çorap ve ayakkabı boyunuzun da daha uzun görünmesini sağlar. Farklı renkler ve farklı tarzlar yerine, oldukça sade ve tek bir renk kullanın. Mesela tanımlaması armut olarak yapılan vücut şekilleri Jennifer Lopez ve Beyonce sayesinde sempatikleşen ve beğeni toplayan bir vücut şeklidir.Üstü ince fakat poposu ve basenleri olan bir vücut yapınız varsa kabarık bir elbiseden ziyade üzerinize oturan ve düz inen kıyafetleri tercih etmelisiniz.Kadın modasını yakından takip etmiyorsanız şunu da bilmelisiniz ki  yüksek topuklu ayakkabılar da sizin için oldukça uygundur.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.