İyi Gömlek Şıklığın Başlangıcıdır

İyi Gömlek Şıklığın Başlangıcıdır

Hanımların bir araya gelerek yaptıkları kahve söyleşileri ünlüdür. Bu sohbetlerde yeni alınan bir giyim çeşidi hemen konuya dahil olur ve nereden aldın ile başlayan söyleşi uzar gider. Örneğin yeni alınmış ve giyilmiş bir gömlek sohbetin merkezi olur. En iyi gömlek seçimi nasıl yapılır uzun uzun konuşulur. Konu erkekleri de kapsar bir hale gelip genişleyebilir. Çünkü iyi bir gömlek her yerde şıklığın başlangıcıdır. Takım elbisesine uyan gömlek giymiş bir erkek şıklığın ve kibarlığın göstergesidir. Hele ki ütülü bir gömlek konuya ayrı bir değer katar. İtalyan tarzı giyim modelini seçmiş erkekler ütülü gömleklerinden asla vazgeçmezler. Takım elbise ve gömlek ayrılmaz bir ikilidir.

erkek gömlek modelleri

Kadın Modasında Gömlek

Gömlekler kadın giyimine de yarattıkları kombinlerle kullanışlılık getirirler. Size uyan bir gömlek hem şık hem rahat olan gömlektir. Üstelik böyle bir gömleği bir de pamuklu veya keten gibi doğal malzemelerden dikilmiş olarak yani sağlıklı bir materyalden üretilmiş bulursanız, düşünmeyin alın, çok işe yarayacaktır. Hem pantolonlarla hem eteklerle, kazakların içine veya yeleklerin altına, her yerde giyebilirsiniz. Kadın giyiminde gömlek çeşitlilik demektir.

kadın gömlek modelleri

Her alışverişte olduğu gibi markalı çeşitlerin iyi olacağını da düşünmeyin. Geçtiğimiz sezon ünlü markaların imzasını taşıyan ve aslında pek bir şeye benzemeyen gömlekler taşıdıkları çılgın fiyatlardan dolayı çok eleştirilmişlerdi. Yani iyi gömlek şık ve rahat olmasının yanında normal fiyat taşıyan bir gömlektir.

Kadın modası ile ilgili diğer merak edilen hususlar tutissima.com adresindeki kategorilerde yer almaktadır.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.