İŞ KADINLARI NASIL GİYİNMELİ

İŞ KADINLARI NASIL GİYİNMELİ

Bildiğiniz üzere çalışma hayatı disiplin ve ciddiyet ister. Her kadın şık giyinmeyi ve modaya uygun parçalar ile kombin yapmayı kendisine prensip olarak belirler. Özellikle şık giyimleri ile görenleri büyülen iş kadınları nasıl bu kadar şık olmayı başarıyor diye mutlaka düşünmüşsünüzdür. Kalem etek özellikle iş kadınlarının vazgeçilmezi trend bir parçadır. Beyaz bir gömlek, siyah bir kalem etek ve ince topuklu ayakkabılara giyerek fiziğinizi kusursuz bir kombine ile ortaya çıkarabilirsiniz.

iskadin

Beyaz gömlek vazgeçilmez olsa da diğer renkleri giymeyi ihmal etmeyin. Pudra rengi gömlekler bu yıl çok moda hem sıcak yaz günleri için de oldukça ideal bir renktir. Eğer sizde bir iş kadını iseniz topuklu ayakkabı giymeyi kendinize görev bilin. Çünkü bir iş kadını topuklu ayakkabı giymeden eksik görünür.

İş kadınlarının vazgeçemediği kombinelerden biri de takım elbisedir. Pantolon, ceket, gömlek ve topuklu ayakkabı ile çokça kombinler yapılmaktadır. Yaz aylarında tercihinizi açık renklerden yana kullanmanızda avantaj olduğunu bilmelisiniz. Pudra renginde ceket ve pantolon ile beyaz renkli bir pantolon giyebilir şık havanıza mükemmellik katabilirsiniz. Gün boyu topuklu ayakkabı ile yürümek hele de iş yerinde hiç kolay değildir. Fakat unutmayın güzellik için her insan ödün verebiliyor. Saçlarınıza güzel ve havalı şekiller verin. Aksi halde kombininizi gölgelemiş olursunuz. Saç şekli en az giyim zevkinizi yansıttığınız kadar önemlidir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.