İlkbahar Modası İçin 5 Farklı Trend

Gardırobunuzla baş başa olduğunuz soğuk havalardan yine bir gün, sizlerde kendiniz için çok iyi kombin oluşumu adına, internetten okuyacağınız bilgiler doğrultusunda yepyeni yıl olarak 2015 yılında İlkbahar sezonu açılmadan önce, moda konusunda neler olduğu, yeni trend neler olduğuna dair bilgiler toplayarak, gardırobunuzda çok iyi kombinler oluşturabilirsiniz.

İyi bir şekilde sizde bu sezon ilkbahar modası için girişinizi en iyi şekilde yapabileceksiniz. Aşağıda toplamda 5 farklı trend bulunuyor. Siz de bu sezon için en iyi şekilde bu 5 farklı yepyeni trende uyum sağlayabilecek kombinler oluşturacaksınız.

Düz Platformlarla Hazır Olun

Uzun yıllardır bırakılmayan bir seçim olarak platform ayakkabı seçimleriyle beraber feminen hoş bir etek altına çok iyi bir şekilde gideceğinden emin olabilirsiniz. İlkbaharda çok iyi bir sezonu bu şekilde açabilirsiniz.

bahar modası

bahar modası

Dizaltında Pantolonlar Çok Şık

Bu sezon ilkbaharda giyilecek olan en çok dizaltı pantolonlar duruyor. Gerçekten şık duran bu modelde ki pantolonlarınızın üzerine blazer ceket ile beraber topuklu hafif bir ayakkabı, çok güzel duracaktır.

Ceketinizi Hacimli Seçin

Güzel bir kıyafet üstüne giyilebilir hacimli ceketlerle beraber, harika bir güzelliğe sahip olacaksınız. Şıklığınızı hacimli ceket ile belirleyin.

baharda moda

baharda moda

Bu Sezon Baskılı Takımlar Görülecek

En çok görülecek kombin ise baskılı altlı ve üstlü takımlar olacaktır. Her ne kadar eskide kaldı deseniz de aslında en iyi model olacak olup günümüzün en çok giyilen modelleri olarak karşımıza gelecektir.

bahar

bahar

Yüksek Bel ve Bol Paçalı Pantolon

Hem uzun hem de ince görünmeye ne dersiniz? Siz de yüksek bele sahip ve bol paçalı olan pantolonlar ile hafta sonu gezmelerinizde çok şık olmanız için kendinize destek sağlamış olursunuz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.