Her Şey Elimin Altında Kolaylığı

Hanımlar için büyük çantalar her zaman kullanışlı olmuştur. Büyük, kolay taşınan, içine ihtiyaç duyacakları her şeyi koyabilecekleri, kullanışlı çantalar kadınlar için hayat kurtarıcıdır. Üstelik çantanın içinde aradıklarını kolayca bulabilecekleri yerler, örneğin ayrı küçük gözler varsa her şey çok daha rahat olur. İnternet dünyasındaki bazı siteler de bu kullanışlı çantalara benziyorlar.

büyük çantalar

büyük çantalar

İnternet dünyasında zaten müthiş bir bilgi ve ayrıntı bombardımanı var. Aradığınız şeyi bulmak için bile zaman geliyor, uğraşıyorsunuz. İnsanın aklına işte o zaman “Elimi attığımda neden sorduğumu tek bir yerde bulamıyorum” sorusu geliyor. Hani şöyle düzgün yerleştirilmiş çanta benzeri olsun, aklıma takılanı bulayım gibi bir şey.

Her Konuda Bilgi

Tuttusima bu amaçla oluşturulmuş bir site. Hanımların günlük yaşayışları sırasında merak edip yanıt arayacakları pek çok konuya sitede yer veriliyor. Ayakkabı, bluz, çanta, çikolata, elbise, eşarp, gelinlik, gömlek, gravat, mayo, pantolon, sandalet, t-shirt, takım elbise, saç bakımı, sağlık gibi özellikle giyim üstüne olan konularda yazılmış yazılardan oluşan Tuttisima, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak amacıyla kuruldu.

büyük çanta avantajları

büyük çanta avantajları

Bir çeşit tecrübe paylaşım platformu diyebilirsiniz. İsterseniz siz de site kurallarına uyarak ve kişisel bilgilerin gizliliğini esas alarak site yazarlarından olabilirsiniz. Böylelikle siteyi oluşturan konu başlıklarıyla ilgili olarak düşüncelerinizi okumak isteyenlerle paylaşabilirsiniz. İnternet sizi dünyaya açıyor. Tuttisima gibi paylaşım siteleri de internette yazılanları toplayıp, tasnif ediyorlar. Tıpkı düzenlenmiş bir çanta gibi. Ve içindekiler bütünüyle hanımların işine yarayacak konular. Örneğin yaklaşan kış modası, en rahat ayakkabı nasıl seçilir, elbiselere uygun aksesuar seçimleri gibi bütün gerekli ipuçlarını sitede topluca görüp okuyabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran çantanızın fermuarını açmak yerine burada sitenin internet adresine tıklıyorsunuz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.