Gelinlik

Gelinlik…

Vücut özelliklerinize göre nasıl bir model seçmeniz gerekiyor; Sizin için bu soruların cevaplarını araştırdık;

 

Gelinlik

Gelinlik

 

Size en uygun olanı seçin…

Kısa boylulara; Çoğu insan kısa boylu gelin adaylarına kabarık gelinliğin olamayacağını düşünür ama minyon tipli bir çok gelin adayının bedenleri 38’i aşmamak kaydıyla kabarık gelinliklerle tıpkı bir prenses gibi olabileceklerini müjdeliyoruz.

İri göğüslülere;İri göğüslü iseniz etek üst gelinlikleri tercih etmelisiniz. Üstteki bölümde muhakkak askılı model kullanılmalı, eteklerde ise çanak modeli seçilmelidir. Dekolte gelinlikler sizin için uygun olmayabilir.

Zayıf ve uzun boylulara; Zayıf ve uzun boylu iseniz istediğiniz her tür modeli seçebilme şansınız oluyor. Seçiminizde ise belirleyici faktör ruh ve hayat tarzınızın öncelikleri olmalıdır.

Kalın kollulara; Uzun kollu veya straplez düz ve taşlı bir beden üstüne, kalın desenli bir dantelden uzun duvak hoş olabilir.

Kalın bellilere; Tek parçalı gelinlikler veya etek üst olup balenli ve korsajlı uzun gelinlikler tercih edilmelidir.

Çok kilolulara; Tek parçalı ve robodan şifonlar kullanılarak beden ölçüleri kaybedilebilir , kollarda da uzantılar kullanılarak dikkatin farklı bir yere çekilmesi sağlanabilir. Gelinliğinizin süslemelerinde ise daha sade ve küçük objeler kullanarak zarifliği yakalayabilirsiniz

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.