EV MODASI İLE TASARIM HARİKALARI

EV MODASI İLE TASARIM HARİKALARI

Evler insanların en çok zaman geçirdikleri yerlerdir. Bu yüzden ev dekorasyonunda kendi kimliklerini yansıtırlar. Ev modası sürekli olarak yenilenen bir akımdır. Evinizi her moda değişiminde değiştirme imkânınız yoktur. Önemli olan kalıcı tasarımlar ile ev modasını oluşturmaktır.

Konsepti Kendiniz Belirleyin

ev modasiEv dekorasyonunda kişiler kendi karakterlerine yakın tasarımlar tercih ederler. Ev modasında yıllar geçse de modası geçmeyen ürünler rahat oturma gruplarıdır. Çünkü insanlar rahatlığa her zaman önem verir. Konforlu olan her şey ve her yer insanlar için idealdir. Evinizi dekore ederken ve yeni mobilyalar alırken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak alışveriş yapmalısınız. Ev modasında harcanan paranın haddi hesabı yoktur. Evinizi yenilerken yeni bir eşya alırsınız; çok da beğenirsiniz; ama evinize uygun olmaz. O kadar para verdiğiniz için yine de biraz kullanırsınız. Ama sonra, evinizde çok yer kapladığı için, daha yeni aldığınız, henüz eskimemiş olan eşyanızı atar ve yerine daha küçük, daha ev modasına uygun olan başka bir eşya alırsınız. Tüm bunlar, aile ekonomisine büyük zarar vermektedir. Hâlbuki ev modası alışverişine çıkarken ev dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken bir kaç küçük noktayı bilirseniz, ev dekorasyonu yapmak sizin için hem çok kolay hem de daha az para harcayarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ev modasında bu sene renkler ön planda. Özellikle renk uyumu dikkate alınarak yapılan dekorasyonlarda gri duvar renkleri bu sezon çok popüler. Duvarları koyu renkte ve mobilya renklerini daha canlı tutarak evinize farklı bir soluk kazandırabilirsiniz. Gri duvarlar önünde kullanılan fuşya renkli mobilyalar hoş hoş bir kombin oluşturuyor. Mobilyalarınızı ön plana çıkaran bu konsept sayesinde çok beğenerek aldığınız mobilyalarınız daha dikkat çekici bir hal alıyor. Ev modası tamamen sizin zevklerinizden meydana gelir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.