Eşarp

Eşarp tesettür giyim tarzının en vazgeçilmezidir….

            Tesettürlü ( yani kapalı giyim tarzı) olan bayanların tercihi olan yani başlarını kapatmak için kullanılan başörtü ya da eşarp ayrıntısından yararlanmaktadırlar. Saçı açık olan bayanlar nasıl kendilerini daha da güzelleştirmek istiyor ve kuaförden yararlanıyorlarsa başı kapalı olan bayanlarda kendi güzelliklerini daha da bütünleştirmek için eşarp ayrıntısından faydalanmaktadırlar. Her iki şekilde de görüldüğü gibi bayanlar için güzellik oldukça önemli bir kavramdır. Bu önceki dönemlerde dahi böyle imiş ve böyle de uzun zaman hiç durmadan devam edecektir.

Eşarp

Eşarp

            Eşarp çeşitlerindeki farklılık o kadar fazladır ki satın alarak eşarp kullanacak bayanlar hangi eşarbı tercih edeceklerini bilememektedirler. Eşarpların üzerindeki desen ve renkler o kadar güzel ve canlıdır ki hangi kıyafetle hangi renk eşarbı birleştirerek kombinleyeceklerine dahi karar verme tereddütünde bulunacaklardır.

Eşarp renklerinde bu senenin trendi canlı ve parlak renkler…

            Eşarp üreterek satışı yapan mağazalar her yıl düzenledikleri çeşitli defileler şeklinde sunumlarıyla ürettikleri eşarp çeşitlerini mankenler yardımıyla teşhir etmektedirler. Yani bu demektir ki eşarp renklerinin, desenlerinin ve çizgilerinin oluşturulmasında yılın moda renkleri ve detayları oldukça etken olmaktadır. Bu yıl düzenlenen defilelerde daha yaz ya da kış sezonu gelmeden önceden belirlenen tasarımlarla oluşturulan eşarp seçenekleri hazırlanarak beğeniye sunulmaktadır. Eşarp ebatlarında farklılık oluşabilmekte ve hangi yönde eşarp talebi fazla ise o yönde daha fazla eşarp üretilerek satış mağazalarındaki vitrinlerde görülüp beğenilmeyi beklemektedir. Uzun ölçülere sahip eşarp seçeneğinin yanı sıra kare ölçülerde standart ölçü ya da daha büyük kare ölçülerine sahip eşarp seçenekleri de kişisel tercihlere göre belirlenerek satın alınarak kullanılmaktadır. Hangi renklerden daha çok hoşlanıyor iseniz diyelim ki sizin favori renginiz kırmızı o zaman bırakın eşarbınızda kırmızı renklerden oluşsun hem siz kırmızı rengin keyfini çıkartın hem de sizi görenler kırmızı renkli eşarbınızın büyüsüne kapılarak beğenilerini belirtsinler. http://www.tutissima.com/kategori/esarp/. görün beğenin inceleyin. En güzel tercih….

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.