Erkek Sandalet Çeşitleri

Yazın merhaba demesine az zaman kala erkek sandalet modelleri de kendini göstermeye başladı. Günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilecek yarı sandalet yarı terlik modeller ile hem tatilin keyfini çıkarabilir hem de iş sonrası keyifle gezinize çıkabilirsiniz. Özellikle yaz ayları ile birlikte terleyen ayaklara huzuru getiren sandaletler bu yaz da serinletecek olan yeni modelleri ile vitrinlerde yerini almaya başladı.

Sandalet Tercihinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sandaletler yazın rahatlığı ayaklara getiren mucizeler olurken satın almadan önce dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunuyor. Bunların ilki ve de en önemlisi sandaletlerin tabanıdır.

erkek sandalet

erkek sandalet

Tabanın yumuşak olması ve ayağınızın anatomik yapısına uygun olması oldukça önemlidir. Maalesef çoğu zaman atlanan bu detay sonucu ayağa dar gelen ya da bol gelen sandaletler sebebi ile zorluk yaşanırken sert yapılı taban yüzünden terleme ve ayak ağrısı çekenlerde azımsanmayacak kadar çoktur. Tamamen düztabanlı olan sandalet modelleri ile vücut yapısı ile tezatlık oluşturarak ayakların daha da yorulmasına sebep olur. Bu sebep ile arka kısımdan hafif kalkık olan modellerin tercih edilmesi ile bu sıkıntılı durumun yaşanmasının önüne geçilmiş olur. Düztabanlı sandaletiniz varsa ya da o düztabanlı olan modelleri beğeniyorsanız tabanına silikon taban desteği koyarak kullanışlı hale getirebilirsiniz.

erkek sandalet

erkek sandalet

Sandaletinizi almadan önce mutlak deneyip öyle karar verin. Yanlardaki bağların derinin ya da arka kısmın ayağınızda nasıl bir his bıraktığını bu şeklide anlayabilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.