EN ŞIK GECE KIYAFETLERİ

EN ŞIK GECE KIYAFETLERİ

Gece kıyafetleri seçerken rengine ve desenine, kumaşına, tipimize yakışıp yakışmayacağına dikkat edilmelidir. Gideceğimiz ortamda giyeceğimiz gece kıyafeti açısından önemlidir. Kumaşın cinsi elbisenin iskeletini oluşturur. En çok tercih edilen kumaş cinsleri; ipek, saten, şifon, tafta ve polyesterdir.

Kendinizi Tanıyın

gece Gece kıyafetlerinde siyah ve beyaz vazgeçilmezler arasındadır. Kırmızı, dore,  gümüş gibi klasik renkler modası geçmeyeceği için tekrar tekrar kullanılabilirler. Bunun yanı sıra cilt renginize yakın tonlar seçmeniz size daha farklı bir hava katacaktır. Bronz tenliler özel gecelerde çekici görünmek için gece kıyafetlerini açık renk kıyafetler arasından tercih etmeliler. Beyaz, açık pembe, şeftali tonları, leopar desenleri vs. Açık tenliler ise gece kıyafetleri seçiminde bunun tam tersine koyu renk kıyafetlere ağırlık vermelidirler. Gece elbiselerinde detaylar büyük önem taşır. Fırfırlar, işlemeler, taşlar, payetler, transparan geçişler, bu aralar rövanşta.

Büyük bedenli kadınlar püf noktalara dikkat ettikleri sürece her kadın gibi şık olabilmeleri gayet mümkündür. Gece kıyafetlerinde az işlemeli, abartılı ve çok dar olmayan tasarımları tercih etmeli, sade ve şık bir görünümü hedeflemelisiniz. Büyük beden kıyafetlerde kumaşın akıcı türde olması, fazla kiloların göze batmamasını sağlayan önemli bir detaydır.

Dekolte veya abiye gece kıyafetleri kadının vücut güzelliğine güzellik katmaktadır. Bu da abiyeyle bütünleşen kadının kendine olan öz güvenini artırır. Gece kıyafetleri alırken gideceğiniz ortamın niteliğine göre seçim yapın. Bazı gece eğlencelerinde zıtlıklar ön faktörde olabilir.

Gece kıyafetleri seçiminde günlük kıyafet seçiminde olduğu gibi işi tesadüfler bırakamazsınız. Olmazsa giymem deme şansınız çok azdır. Bu yüzden seçimlerinizi yaparken arkadaşlarınızdan ya da ailenizden birisinden yardım alabilirsiniz. Gece kıyafetleri seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli özellik aynada gördüğünüz görüntüden memnun olmanızdır. Sizi mutlu etmeyen, içerisinde kendinizi rahat hissetmediğiniz kıyafetlerden uzak durmalısınız.

Sevebilirsin...

2 Yanıt

  1. seval yilmaz diyor ki:

    fiyatı nı örenmek istiyorum

  2. Sebnem diyor ki:

    Suuupppppppperrrrrrr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.