Elektrik Süpürgesi Kullanırken Yorulmayacaksınız

Evinizin temizliğini en detaylı şekilde yapmak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden Beko kalitesine güvenerek elektrikli süpürge alabilirsiniz. elektrik süpürgesi kullanarak oldukça rahat, kısa süreli, en hijyenik şekilde ve sağlıklı bir ortamda yaşanacak biçimde temizliğinizi yapabilirsiniz. Uzun yıllar oyunca toz torbalı elektrik süpürgesi kullanılırken, son yıllarda toz torbasız ve su filtreli elektrik süpürgesi kullanımı daha yaygın hal aldı. Su filtreli elektrik süpürgesi modelleri çok daha hijyenik ve çok daha sağlıklı bir ortamda yaşantınızı devam ettirmenizi sağlamaktadır.

Süpürge Kullanımı Beko İle Daha Fonksiyonel

Beko kalitesine güvenerek alacağınız süpürgeler; Toz torbasız süpürge, şarjlı süpürgeler, pratik süpürge, su filtreli süpürge, ıslak ve kuru, dik kullanımlı süpürge olmak üzere çeşitleniyor. Beko, elektrikli süpürge hususunda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Temizliğinizi en iyi şekilde yapmanızı sağlayacak olan süpürgelerin teknik – genel özellikleri arasında: 2300 W motor gücü, 230 W emiş gücü, 82,2 dBA ses seviyesi, 6 filtrasyon kademe ve gövdeden emiş gücü ayarlı kontrol sistemi vardır. Ayrıca bu ürünlerde hepa filtre, ayarlı fırça özelliği, 2,8 toz kapasitesi ve metal teleskopik uzatma borusu da vardır. Elektrik süpürgesinin ambalajlı olarak ağırlığı 9,5 kg’dır.  Ambalajsız ağırlık ise 6,8 kg’dır. 8 m uzunluğunda kablosu vardır. Yalnız bu ağırlıklar, modeller arasında değişkenlik göstermektedir.

Evinizin temizliğini yapabileceğiniz gibi iş yerinizin de temizliğini yapmada kullanabileceğiniz elektrikli süpürge modellerine dair çok daha fazla bilgi edinmek için adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden ürünlerin fiyatlarını da öğrenebilirsiniz. Benzer ürünler arasında bütçenize uygun olan ürünü internet üzerinden kolaylıkla alma avantajına da Beko web sitesi ile ulaşabileceksiniz. İhtiyacınızı adres üzerinden sağlayabileceğiniz bir alışveriş yapabileceksiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.