DÜĞÜN HAZIRLIĞI SÜRECİNDE DOĞRU PLANLAMA

DÜĞÜN HAZIRLIĞI SÜRECİNDE DOĞRU PLANLAMA

düğün hazırlığı            Kadınların belki de hayatta en büyük heyecanla beklediği gün olan düğün günü, bembeyaz gelinliklerle tüm kadınların en büyük hayallerinden birini oluşturmaktadır. Bu özel günün öncesinde yapılan düğün hazırlığı, şüphesiz bu çok özel günün hayal edildiği şekilde geçmesi açısında büyük önem arz eder. Düğün hazırlığı sürecinde tüm kadınların öncelikle düzenli bir şekilde düşünmesi ve kendilerine uygun bir plan hazırlaması gerekir. Düğün hazırlığı sürecinin ciddi bir planlama ve hazırlık gerektirdiği asla unutulmamalıdır.

KUAFÖR SÜRESİNİ İYİ HESAPLAYIN

Düğün hazırlığı için yapılan hazırlıkların ciddiye alınması, düğün esnasında can sıkıcı aksaklıkların yaşanmaması ve bu özel günün bir ömür boyunca kötü değil de hoş anılarla hatırlanması açısından büyük önem taşır. Bu süreç içerisinde gelin adaylarının tüm gelinlik ve aksesuarlarını doğru seçtiğinden emin olması kadar, düğün günü gidilecek kuaför seçimine de dikkat etmesi gerekir. Düğün hazırlığı sürecinde kaliteli bir kuaförün seçilmesi, her şeyin hazır olduğu düğün günü başarısız bir şekilde yapılan saç ve makyaj nedeni ile sinirlerin bozulmasını engeller. Bu tür sorunlar gelinin kendi düğününe geç kalmasına neden olduğundan, üzerinde durulması gereken en önemli düğün hazırlığı konularındandır.

Düğün hazırlığı için kuaför randevusunun doğru zamana alınmasına da dikkat edilmesi şarttır. Bunun için kuaföre önceden ne istenildiği tam olarak anlatılmalı, kaç kişiye hizmet vereceği net rakamlarla söylenmelidir. Bunun üzerine kuaför kaç kişiye saç ve makyaj yapılacağını tam olarak hesaplayarak, size ihtiyacı olan süreyi doğru şekilde verecektir. Çoğu zaman 3-4 kişiye saç ve makyaj yapılması konuşulmasına rağmen düğün günü birçok dost ve akrabanın da kuaföre gelmesiyle kuaförünüz zor durumda kalabilir. Kuaförün 3-4 kişiye hizmet vereceğini düşünürken bir anda 8-10 kişiye aynı süre içerisinde sak ve makyaj yapmasını beklemek, uzun bir sürenin kuaförde geçeceği anlamına gelebilir. tutissima.com adresimizi ziyaret ederek düğün süreciyle ilgili birçok tavsiyemizi okuyabilir, birçok kıyafete göz atabilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.