Doğru tercih doğru kravat seçimi ile oluşabilir…

 Doğru kravat tercihi

 

            Bayanların kıyafet konusunda verdikleri titizlik ve önem oldukça fazla olduğu bilinse de erkeklerde kendi çizgilerini ve beğenilerini oluşturan kıyafet sitillerini konuşturarak kendilerinde bir bütünlük oluşturabilirler işte erkeklerin en çok sevdiği ve kullandığı kıyafet tercihi olan takım elbise ile daha şık bir görüntü imkanı sağlayabilmektedirler. Takım elbisenin de bütünleyici olan muhakkak ki kravat ayrıntısıdır.

kravat

kravat

            Bayanların gardroplarında nasıl kıyafetinin tamamlayıcısı olarak çanta ve ayakkabı bulunuyor ise bayların da dolaplarında olmazsa olmazlarından olan kravatları bulunur. Kimi erkekler kravat bağlamayı sevmiyor olsalar bile katılacakları bir toplantı ya da düğün organizasyonunda eşlerinin zoru ile bile olsa kravat kullanmaktadırlar. Yani bu da bize gösteriyor ki beylerin de dolaplarında en az 1 adet kravatları bulunmaktadır.

Hangi renk takım elbise kullanıyor iseniz o renklerde bütünlük oluşturacak kravat tercihinde bulununuz…

            Baylar takım elbise ile daha hoş bir görünüm elde etmektedirler. Hangi renklerden hoşlanıyor ve zevk alıyor iseler o renkten bir takım elbise satın almaktadırlar. Ama takım elbise satın alınırken mutlaka o kıyafetle kullanılacak kravat seçiminde de bulunulursa alışveriş daha doğru olacaktır. Çünkü kıyafetin tamamlayıcısı olan kravat ayrıntısıdır. Kravatlarda moda renklerden ve çizgilerden oluşan değişik seçenekleriyle her zaman için değişiklik ve farklılık gösterebilmektedir. Kimi dönemlerde kravat bağlama tekniklerinde bile değişiklik gözlemlenebilmektedir. Kalın bağ şeklinde düğümlenen ve oldukça geniş tarzdaki kravatlar bu senenin trendleri arasındadır. Yine bu senenin favorisi olarak ince ve dar kesimli kravatları da seçenek olarak değerlendirerek giydiğimiz takım elbisemizle uyum sağlayacak bütünlüğü oluşturacak olan ince detayların ve çizgilerin bir arada bulunduğu kravatlardan yana değerlendirirsek elde edeceğimiz görüntü daha da şıklaşacaktır. Kravat tercihinde baylar genellikle bayanların zevklerine ihtiyaç duyarak ona göre kravat satın almaktadırlar. Kravat çeşitleri ve modellerindeki değişiklikler de artık değişebilmektedir.  http://www.tutissima.com/kategori/kravat/ gerekli incelemeleri inceleyebileceğiniz adres.

Etiketler: kravat modelleri,kravat çeşitleri,kravat fiyatları

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.