Desenli İnce Çorap Kombinleri

İnce çoraplar artık birbirinden şık ve sevimli desenlerle donatıldı. Bir markanın başlattığı bu furya diğer markaların da uygulamasıyla birlikte bambaşka ince çorap modellerinin ortaya çıkmasını beraberinde getirdi. Artık iddialı kombinler ile boy göstermek istediğinizde elinizde yeni kozlar bulunuyor. Sadece kendinden desenli bir ince çorap ile tüm bakışların üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz.

Desenli İnce Çoraplar ile Giyilebilecek Kıyafetler

Peki, bu ürünleri nasıl kombinleyecek, hangi kıyafetler ile bir arada kullanacak ve nelere dikkat edeceksiniz? Öncelikle şort modelleri ile desenli ince çorapların muhteşem bir uyum yakaladığını belirtelim. Hem sıcak yaz günlerinde hem de soğuk kış günlerinde rahat ve kullanışlı şortları artık giyebileceksiniz. Kış mevsiminde şort giymenizi sağlayacak desenli opak çorapların da alternatifleriniz arasında yer aldığını bilmenizde fayda var! Mini etekler yine tercih edilebilecek kıyafetler arasında yer alıyor.

desenli çorap

desenli çorap

Özellikle asimetrik kesimli etekleri tercih edenler, desenli ince çoraplar ile görünümlerini çok daha iddialı kılabilirler! Ancak renk seçimine de dikkat etmeniz şart. Eğer yoğun desenli bir çorap seçiminde bulunduysanız, olabildiğince tek renk kullanılmış olan modellere yönelin. Hafif desenler ile taçlandırılmış ince çorap ya da opak çorap modellerinde ise renkli modellere yönelebilirsiniz. Bu ürünlerin sağladığı avantajlardan biri de hem topuklu ayakkabılar, hem botlar hem de çizmeler ile bir arada kullanılabiliyor olmasıdır. Tamamen özgür bir şekilde farklı kombinler yapabilmenizi sağlayabiliyor.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.