Bir Bayan Çantasından Neler Beklenebilir

Bir Bayan Çantasından Neler Beklenebilir

 

bayan canta modelleri

bayan canta modelleri

Olaya bir bayan olarak bakacak olursanız bir bayan çantasından çok şey bekleyebilirsiniz. Çünkü çantalar bayanlar için farklı bir görünüş ve tarzı yansıtır. Genel olarak bayanlar çantalarını oldukça şık ve dikkat çekici tarzda seçmeyi severler. Bayanların kullanım alanları ve gidecekleri yerlerin önemine göre çanta modelleri de değişmektedir.

Bir bayan için eğer makyaj malzemeleri,rujlar,fondoten gibi bakım ürünleri çok önemliyse genelde geniş çantalar tercih edilir. Sadece gerekli eşyaların bulunacağı çantalar ise daha ufak boyutta olmaktadır. Çantanın görünümü ne kadar estetik olursa, gideceği yerlerde de dikkat çekmesi ve görülmesi bir o kadarda fazla olacaktır.

  • Sezonluk Çantalar

Yaz ve kış sezonları için farklı ve değişik modeller piyasada çokca bulunmaktadır. Mevsimlik olarak 2014 modasının çantaları henüz tam oturmuş olmasada 2013 yılından kalan modayı takip edebilirsiniz. Çanta modellerinin sürekli değişmesi ve bazı bayanların modayı çok yakından takip edememesi durumu çokca görülmektedir. Ülkemizde çanta markaları ve modelleri olarak daha çok yabancı markalar tercih edilmektedir. İlk marka ikinci olarak ise kalite ön planda tutulmaktadır.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.