Bioxcin İle Sağlıklı Saçlar

Bioxcin İle Sağlıklı Saçlar

2002 yılında kurulan B’IOTA Laboratuvarları tarafından cilt ve saç bakımı için geliştirilen dermokozmetik ürünleriyle kısa zamanda kullanıcıların ilgi odağı olmayı başarmıştır. Kozmetik ürünlerin yanı sıra bakımı amaçlayan B’IOTA ürünlerinden olan bioxcin tamamen bitkisel içerikli olup sağlığa hiçbir zararı yoktur ve kullanıcılar tarafından en büyük ilgili gören ürün olmuştur.

bioxcin

bioxcin

Bioxcin çeşitleri nelerdir?

Saç dökülmesini önleyici olarak üretilmiş bioxcin genesis sampuan, bioxcin genesis serum serisi herkesin kullanabileceği saç diplerini güçlendirici ve dökülmesini önceliyi bitkisel formülü ile kullanıcılarını mutlu etmektedir. Bioxcin genesis sampuanın kuru/normal saçlar için, yağlı saçlar için, kepekli saçlar için ve anti stres şampuan olmak üzere 4 çeşidi bulunmaktadır.

Bioxcin fenima şampuan ve bioxcin femina serum boya, fön, perma gibi bir çok işlem gören saçlarının yıpranmasından, güçsüzleşmesinden ve saç dökülmesinden şikayetçi olan kadınlar için geliştirilmiştir. Bu seride kuru/normal saçlar ve yağlı saçlar için, 2si 1 arada yıpranmış saçlar ve hamilelik sonrası bakım şampuanları ile kadınların ihtiyacı olan her durum için farklı formüller geliştirilmiştir.

Bioxcin forte sprey içerdiği A, B1, B2, B5 B9 vitaminleri ile saçların uzamasına ve güçlenmesine yardımcı olmakta, saçlara canlılık ve parlaklık kazandırır; bakır, çinko, demir, kalsiyum mineralleri ile de saç köklerini besleyerek saç tellerini kalınlaştırmaktadır. Bioxcin forte sprey aynı zamanda kılcal damarları genişleterek kan dolaşımını arttırmaktadır.

Serinin son ürünü olan bioxcin tablet diğer ürünlerden farklı olarak saç dökülmesini önlemek maksadıyla gıda takviyesi olarak alınmaktadır. Günde 1 tablet kullanılması tavsiye edilen, hayvansal katkı bulundurmayan, suni aroma, laktoz, tuz ve koruyucu içermeyen bu ürün biotin, b vitamini, çinko ve bitki özleri içermektedir. Cilt sağlığının devamlılığını ve saç dökülmesinin bünyesel olarak da önlenmesine destek amacıyla kullanıma sunulmuştur.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.