Beyaz Pantolon Nasıl Giyilir

Son dönemlerde yaz aylarının en gözde elbiselerinden birisi de beyaz pantolon‘lardır. Özellikle 2009 yazında moda olan beyaz pantolon giyme, az oranda cesaret istese bile şıklığın ilk adresi olan bu elbiseyi, doğru kombineler ile kullanırsanız, oldukça güzel bir şıklık elde edebilirsiniz.

Dar paça, İspanyol paça ve boru paçalı beyaz pantolon modelleri yaz modasının en gözde modelleri arasında yer alıyor. Vücut şekline göre uygun beyaz pantolon seçildiği zaman kombin yapmaya başlanılabilir.

Beyaz pantolon birçok renk ile kombine edilebilir. Lacivert, pembe, yeşil, gri ve mavi gibi renkler ile beraber sezonun trendi olan pudra, ten ve askeri yeşil tonları ile beraber giyilebilir.

Hem şık hem de yaz modasına göre giyinmeyi istiyorsanız beyaz pantolonu Nude yani ten renkli bluz ve aynı renkte bir ayakkabı ile kombine edilebilir. Nude rengin rahatlatan etkisi çevrenizdeki insanlara pozitif enerji göndermeyi amaçlar.

İlkbahar sezonu ile başlamakta olan marine trendi yaz sezonunda da devam ediyor. Lacivert, beyaz ve kırmızı renklerin ön planda yer aldığı marine konsepti beyaz pantolon modelleri için ideal tercihtir. Beyaz pantolon üstüne lacivert gömlek giyip, ayakkabı tercihi de kırmızı olursa güzel bir kombinasyon yaratılabilir.

Beyaz pantolon ile beraber kullanmadan kaçınılması gerekli olan tek renk siyah renktir. Genelde beyaz pantolon üstüne siyah bluz giyilmesi vücudu orantısız ve dışarıdan bakıldığında vücut ikiye bölünmüş gibi görünmesine yol açar. Hazır yaz mevsimi gelmişken rengârenk renkler giymenin keyfi çıkartılmalı, siyah elbiseler kenara atılmalıdır.

 Beyaz Jean Nasıl Giyilir

Kesim; Giyilecek beyaz Jeanin kesimi fazla dar olmamalı, açık renk olduğu için dar bir Jean kötü bir görüntüye yol açabilir. Bacaklar pantolon içerisinde sıkışmamalı ve kendinizi rahat hissetmeniz gerekir.

Dikişler; Arka cepte bariz olmayan renklerde dikişler pantolonun iyi görünmesini sağlamaktadır. Diğer bölümlerdeki dikişlerde koyu renklerden kaçınmak gerekir.

Cepler; Beyaz bir pantolon alarak giyilmesi sizler için radikal bir tercih olacağı için klasik beş cepli modellere sadık kalınması gerekir.

Renk; Giyildikçe rengi daha güzel olan mavi Jeanların aksine beyaz Jeanlar özel bir ilgi istemektedir. Unutulmamalı ki onların beyaz olması gerekir, bej değil. Bu nedenle pantolonları yıkarken beyazlatıcı kullanmayı ihmal etmeyin.

Kaynak: http://www.tutissima.com/kategori/pantolon/

Sevebilirsin...

2 Yanıt

  1. inci demirel diyor ki:

    bende ıstıyorum hemde hemen

  2. grgrr diyor ki:

    1 il e 3 çok güzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.