Bayan Çantası Seçimi

Son dönemlerde çanta modanın en büyük parçalarından birisi haline gelmiştir. Çanta’nın modası neden değişmiyor biliyor musunuz? Çünkü çanta bedeni olmayan bir şeydir ve vazgeçilmesi güç en önemli aksesuarlardan birisidir. Bu yüzden herkes istediği kalitede, istediği yaşta, istediği fiyatta ve istediği şekilde çanta sahibi olabilir.

Çanta alınmadan önce nerede kullanılacağına karar verilmesi gerekir. Ağırlık ve boyut çantanın kullanılacağı yere göre belirlenmesi gerekir. Ele yatkın ve kullanımı pratik olan çantalar seçilmesi gerekir. Seçilecek olan çanta kullanılacağı yerde sizleri zorlamamalı ve sizi yarı yolda bırakmaması gerekir. Kadın Çanta seçiminde marka olması uzun ömürlü kullanım için büyük önem taşır.

 

Çantalar Bayanların Kişiliğini Yansıtır

Çantaya bak kişiliği tanı! Giyim tarzı, takılan aksesuarlar ve giyilen elbiseler kişilik hakkında birçok detayı ortaya koyan önemli ipuçlarıdır.

Klasik Modeller İş Kadınlarına;

Kola asılan, omuzu tamamen kavrayan, normal ebatlardaki klasik çantalar klas kişisel tavrın simgeleyicisi. Bu klasik çantalar genelde çalışan ve yoğun iş kadınları tarafından tercih ediliyor.

Büyük Çantalar Mütevazı Kadınlara;

Büyük ve kaba görünümü olan çantalar ya da omza asılan uzun sapı olan spor, mütevazı ve rahat bir tavrı simgeliyor. Genelde gençler tarafından tercih edilir. Bununla birlikte sürekli eşya taşımakta olan ve sürekli çanta değiştirmeyi sevmeyen bayanlar için son derece idealdir.

Tasarım Çantalar Seçici Kadınlara;

Genelde seçici, titiz ve kaliteli bir tavrı simgelemektedir. Bu çantaları maddi gücü iyi olan, görüntü ve markaya önem veren, ayrıca kendisine fazlası ile güvenen kadınlar tarafından tercih ediliyor.

Kısa Saplı Özgün Kadınlara;

Kısa saplı, kutu halinde olan çantalar çok dikkat çekici, kendisine özgün ve bağımsız bir tavrı simgeler. Kendi ayağı üstünde duran, özgür ve kendisi ile barışık olan bayanlar bu eski tarzı anımsatan çantaları tercih etmektedirler.

Detaylı Modeller İddialı Kadınlara;

Fermuarlı, tokalı ya da değişik detayları bulunan tendi görüntüsü olan çantalar kendisine has bir tavrı ortaya koymaktadır. Değişik olmayı her zaman seven, kendisine özgü tarzı olan iddialı ve stil sahibi bayanlar tarafından bu çanta modelleri tercih edilir.

Kaynak: http://www.tutissima.com/kategori/canta/

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.