ABİYE ÇEŞİTLERİ İLE GECENİN YILDIZI OLUN

ABİYE ÇEŞİTLERİ İLE GECENİN YILDIZI OLUN

Özel davet ve gecelerde şık ve çevrenizin gözdesi olmak istiyorsanız en yeni abiye çeşitlerini takip edin. Özel günlerin kahramanı olan abiyeler aynı zamanda sıkıntılı kıyafetlerden biridir.

En Özel Seçimler

abiye çesitleri Fiyat aralığı olaraktan abiye çeşitleri oldukça pahalıdır. Genelde sizin beğendiğiniz abiyeler pahalıdır, ucuz olanları ise siz beğenemezsiniz. Yine de iyi araştırmalar yapılırsa hem zevkinize hem de kesenize uygun abiyeler bulabilmek mümkün olacaktır.

Mor tonları en özel renklerin başında gelir. Bu renklerin sayesinde tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Kapalı mekânlarda bordo ve yeşil renk uzun abiye çeşitleri çok şık duracaktır. Sarı renk ise abiye çeşitlerinde tercih edilmeyen renkler arasında. Siz siz olun asla sarı renkte bir abiye tercih etmeyin. Bu yılın favori abiye modelleri ise çiçek desenli siyah saten elbiselerdir.

Son zamanlarda straplez model her şeyde moda olduğu gibi abiye kıyafetlerde de öne çıkıyor. Omuzlarınız çok dar, göğüsleriniz iri, göbeğiniz vücudunuza göre büyük ise straplez sizin için pek uygun değildir. O zaman bu sezonun bir başka eğilimi olan, boyunu bir tasma gibi saran ama omuzları yine açıkta bırakan kesimleri tercih edebilirsiniz. Her ne kadar hareket kolaylığı tanımasa da elbise boyları genelde bileğe kadar uzanıyor. Aksesuar olarak yapma çiçek, dantel ya da fırfır detayı öne çıkıyor. Uçuşan kumaşlar (şifon, tül) çok kullanılıyor.

Abiye çeşitlerini sınırlamak mümkün değildir. Bunlardan bazıları;

KIŞLIK ABİYE ÇEŞİTLERİ: Özel davetler sadece yazları olmuyor, kış aylarında da birçok davete gitmek gerekebiliyor. Kışlık abiye çeşitleri de yazlık abiye çeşitlerinde olduğu gibi rengârenk ve cıvıl cıvıl bir kombinle karşımıza çıkıyor. İyi bir kombine yapabilmek için önce bedenimizi iyi tanıyarak iyi bir seçim yapmalıyız.

ABİYE BLUZ MODELLERİ: Abiye kıyafetleri her yere götürmek kolay olmadığı için tasarımcılar sizleri düşünerek değişik renk ve desenlerdeki abiye bluzlarla buluşturuyor.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.