2016 İlkbahar/Yaz Bayan Çanta Modası

Baharın gelmesiyle ısınan havalarla birlikte bayanların en önemli aksesuarlarından çantaların, tarzları, renkleri değişiyor. Moda haftalarında görücüye çıkan koleksiyonlardan bu sezonun çanta modelleri belli oldu. New York, Milano, Paris ve Londra’ da müthiş yaratıcı tasarımlar beğeniye sunuldu ve çok beğenildi.
2016’ nın popüler çanta modelleri şu şekilde sıralanabilir ;

1. Hayvan Şekilli Çantalar

Oldukça eğlenceli ve komik görünümlere sahip hayvan şekilli çantaların bu sezon popüler olması bekleniyor. Köpek, balık, panda, dalmaçyalı şekillerde ürünler tasarlandı.

2.Gıda Şekilli Çanta

Çilek, kiraz, çilek krem, yaban mersini kek çanta gibi gıda ürünleri gibi tasarlanmış çantalar 2016 sezonuna damga vuracağı tahmin ediliyor. Çok tatlı ve iştah kabartıcı duran çantaların ilgi göreceği kesin.

3.Öğe Şekilli Çanta

Eski zamanlayıcı televizyon seti, radyo, deterjan paketi gibi absürt görünen bu çanta modelleri de absürtlüğünden olsa gerek, popüler olacağı düşünülüyor.

çanta

çanta

4. İnsan Yüzü Çanta

Uzun kirpikli, büzülmüş dudaklı, somurtkan ifadeli şahane çanta tasarımları geliyor. Büyük siyah güneş gözlüğü ile kırmızı dudaklar, içlerinde en karizmatik duran çantalardan.

5. Fancy Saçaklı ve Püsküllü Çantalar

2015 yılı boyunca popüler olan bu çantalar, bu sezon da etkisini sürdürecek. Retro, fütüristik tasarımlar, şık katlanmış parlak renkleriyle, metalik ve hoş yerleşimlerle dikkat çekiyor.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.