2015 Mayo Modası

Baharın gelişi ile yaza merhaba diyen moda dünyası 2015 mayo koleksiyonunu bir bir gözler önüne sermeye başladı. 2015 yılının mayo trendleri bu yaz kendine hayran bırakan modelleri ile karşımıza çıktı. Mayo modelleri arasında etekli, elbise model ve şortlu olan modelleri ile bu yaz sıklıkla karşılaşabiliriz. Mayo tercihi yapmadan önce modelleri inceleyip kusurunuzu en iyi kapatacak olan modelli seçmeniz mümkün.

mayo

mayo

Mayo Seçimi

  • Etekli ya da şortlu mayoları beğeniyorsanız bu yaz sizin yazınız diyebiliriz. Sahillerde sıklıkla karşılaşacağımız bu modeller bazı kusurları kapatırken özellikle geniş kalçalı bayanlar da olduğundan daha geniş gösterebileceği için etek kısmının daha dar olan modelleri ya da şortlu modelleri tercih edebilirsiniz.
  • İri göğüslü bayanların kamuflajı ise koyu renk ve geniş askılı mayolardır.
  • Küçük göğüslü bayanlar ise V yaka ya da yakada fırfır bulunan modeller ile vücut hatlarını orantılayabilirler.

    mayo modelleri

    mayo modelleri

  • Göbek çevresi geniş ya da basenli bayanlar için ise elbise modelli mayolar tavsiye ediliyor. Elbise modelli mayolar da dikkatin göbek ve basende toplanmasını engelleyerek daha derli toplu görünüm sağlar. Özellikle göbek bölgesini gizlemek isteyen bayanlar çiçek desenli ya da geometrik desenli mayolardan uzak durması öneriliyor. Elbise model tercih etmiyorsanız mayonuzun dikey çizgili, kuşaklı, püsküllü olan modelleri kullanabilirsiniz.
  • Eğer bacak boyunuz kısa ise kenar kısımları daha derin ve yüksekten kesilmiş mayoları tercih ederek daha uzun bacak boyu yaratabilirsiniz.

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.