2015-2016 Sonbahar Kış Modasında Neler Hâkim?

Yazın son günlerini bitiremediğimiz şu günlerde 2015 – 2016 sonbahar kış modası ile ilgili tüm moda trendleri yerini aldı. Moda haftasında düzenlenen etkinlikler ile start alan moda trendleri arasında son derece farklı olan kıyafetlerin yanı sıra son derece sade olan modeller de görülebilecek.

Bluzlar

Ortaçağın havasına bürünen bluzlar şaşalı olan yaka ve kollar ile görücüye çıktı.  Sizde farklı ve moda olan akımları beğenip takip etmeyi istiyorsanız şimdiden bu tarz bluzlara yönelmeniz faydalı olacak. Bu bluzların kombinin de spor ayakkabılar tercih ediliyor.

Manto Elbiseler

Kumaştan yapılmış olan manto görünümlü olan elbiseler ise bu sezonun şıkları arasında. Son derece farklı ve dikkat çeken bu modeller ile modanın nabzını tutabilirsiniz.

kış modası

kış modası

Kısa Kollu Gömlekler

Kış geldi diye kısa kollu gömlekleri bir kenara atma vakti daha gelmedi. Çünkü bu sezonda kısa kollu gömlek modası da yer aldı. Kısa kollu gömlekler kullanılarak kombinlerin yaratıldığı kıyafetlerde uzun eldivenler kullanılabilir.

Yakalarda Kürk

Kürk bu sezonda oldukça sıra dışı olarak kullanılabilecek parçalar arasında. Yaka detaylarında sıklıkla kullanılan kürkler hem farklı bir hava kazandırıyor, hem de soğuk kış günlerinde oldukça sıcak bir etki yaratacak gibi görünüyor.

kış modası

kış modası

Ekose ve Kaz Ayağı Desenler Revaçta

Ekose ve kazayağı desenlerin oldukça sık karşımıza çıkacağı yeni sezonda kalem eteklerden, montlara ve hatta manto elbiselere kadar oldukça geniş bir yelpazede bu desenleri görmeniz mümkün.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.