2014 Yazının Moda Diyetleri

Yağmur, çamur, kar, soğuk, buz, tipi derken kış mevsimini yavaş yavaş bırakıp güneşli, sıcak ve neşeli yaz günlerine doğru yol alıyoruz. Soğuk günlerde kat kat giyindik, üşümemek için bol bol yedik ve bunun sonucunda da haliyle biraz kilo aldık. Kış mevsiminin her yıl geleneksel olarak vücudumuzda oluşturduğu bu kilolardan ve yağlardan kurtulmak için de kış sonu ve ya yaz başı diyetler yapıyoruz.

Durum böyle olunca ve özellikle bir hayli kilo alan bayanlar yaza ince, zarif ve selülitsiz girmek için hızlı ve etkili diyetlere 2014 yazının moda diyetlerini şimdiden araştırmaya başladı. Şunu özellikle belirtmekte fayda var; diyetler ya da rejimler kişinin metabolizmasına uygun olarak yapılmalıdır. Genel olarak verilen diyetleri de kişi kendine uyarlayarak yapmalıdır.

2014 moda diyetleri

2014 moda diyetleri

Atkıns, South Beach ve Fulton Moda Diyetleri

Fulton bu yılın en yeni ve en moda diyeti. Oldukça sade, basit ve net bir diyet türü. Sabah uyandığınızda güne duş almakla başlayın, sonrasında ise bir fincan kahve için ve kahve sonrasında yürüyüş ve egzersiz yapın. 3 öğün tam yiyin fakat aşırıya kaçmayın. Ancak sabah bu kuralları mutlaka uygulayın.

Atkıns diyetinde ise karbonhidrat ve şekerli besinler kesinlikle yasaktır ancak diğer besinler serbest. South beach’ta ise glisemik oranı düşük, hayvani yağlar yerine bitkisel yağların tercih edildiği ve et yemenin serbest olduğu ayrı bir diyet türü.

Bu diyetler ve daha fazlası hakkında bilgi almak için ayrıca kadına dair merak ettiğiniz konular hakkında bilgi almak için tutissima.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.