2013 Yaz modası

2013 Yaz modasıDünyada moda ayları yaz aylarında daha çok belirgin bir hale gelmeye başlıyor. Bu konuda her zaman sizlere en gerçekçi bilgileri vermeye çalışsakta gelişen moda sektörü bazen beklenmedik durumlarla bizleri zor durumda bırakabiliyor. Ama 2013 Yaz modası hakkında sağlam kaynaklardan güzel bilgiler almış durumdayız.

2013 Yaz modasında kafes tarzı ayakkabılar daha çok ön plana çıkmaya başladı. Elbise bakımından ise karşımıza çıkan tarz çizgileri belirgin olan elbiseler olmaya başladı. Bu elbiseler vitrindeki yerlerini çoktan almaya başladır. Özellikle bayanların 2013 Yaz modası dünyasında ne gibi değişimler var bunu çok merak ettiklerini biliyoruz. Bu yüzden pek çok modacının defilelerinden yola çıkarak bu yılın trendini ortaya çıkarmayı planladık.

2013 Yaz modasında bayanlar için çizgili elbiselerin dışında, kafes ayakkabı tarzlarının ortaya çıktığını belirtmiştik. Bu trend modalara eklenenler ise barok desenlerdir. Süs olarak takılan takılardan iri küpeler çok göze çarpmaktadır. Ayrıca iri bilezikler, iri kolyeler ve takım elbiselerde ortaya çıkmıştır.

Bayanların en çok tercih ettiği giyim tarzının ise bilekte kısa pantolonlar olacağı söyleniyor. Aynı zamanda çiçek desenli ve değişik modellerde olan bu pantolonlar erkekler tarafından da en çok yakıştırılan pantolonlardan birisi haline geldi. Bu tarz giyilen pantolonların altına ise kemerli ayakkabılar eklenmiştir. Ayrıca bayanlarında bu yılın modasında şalvarlarla sokaklarda gezeceğini söylemek mümkündür.

2013 Yaz modasında çanta olarak göze çarpan bordo çantalar oluyor. Bu yıl moda olacak olan bordo çantalar şimdiden vitrindeki yerini almış durumdadır. Alışveriş merkezlerini sıkça ziyaret eden kimseler bu yılın trendlerinin diğer yıllara göre daha zarif olduğunu göreceklerdir.

Sizlerde modayı yakından takip etmek istiyorsanız sitemize her daim bir tık ötede olduğunuzu söylemek istiyoruz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.