2012 MAYOLARI İLE SAHİL ŞIKLIĞI

2012 MAYOLARI İLE SAHİL ŞIKLIĞI

Yaz ayları yaklaştıkça tatil sezonu sabırsızlıkla bekleniyor. İnsanlar yoğun çalışma temposuyla geçen koca bir yılın yorgunluğunu üzerlerinden atmak için aylar öncesinden tatil planları yapmaya ve tatil alışverişine çıkmaya başlıyorlar. Tabii ki tatil alışverişi denince akla ilk gelen mayo oluyor. Çünkü tatillerin çoğu denizde geçtiği için tatil süresince en çok giydiğimiz kıyafet mayo oluyor. Görünüşe göre 2012 de de plajlar cıvıl cıvıl olacak.

Şıklığınızı Plajlarda da Gösterin

2012 mayoBu yılın yaz modasının belirlendiği 2012 mayoları birçok kadının şimdiden ilgi odağı olmuş durumda. Mayo seçimi diğer kıyafetler kadar kolay olmadığı için tercihlerimizi dikkatli yapmalıyız. Mayoyla hatlarımızın çoğu açıkta kaldığı için kusurları kapatmak zor oluyor. Seçimlerinizde 2012 mayoları sizlere bu sezonda birbirinden farklı renk ve desenleri ile artı her bedene uygun modelleriyle işinizi çok kolaylaştıracak. Vücudun kusurlu bölgelerini koyu renk 2012 mayoları ile kapattığınız takdirde orantısız vücut görüntüsü kaybolur.

2012 mayo bikini kataloglarını iyi incelemeli ve mayo seçimi konusunda bilinçli olmalısınız. 2012 mayo modelleri konusunda trendleri takip etmeli ve vücudunuza en uygun mayo bikini modelini seçmelisiniz.2012 mayo modelleri oldukça geniş bir yelpazeden oluşmaktadır.

2012 mayo modelleri arasında straplez ve tek omuz mayolar ön plana çıkıyor. İri göğüslü bayanlar bu modelleri tercih etmemeliler. Bu sene mayo ve bikinilerde, metal ve payet detayları her zamankinden çok daha fazla kullanılacak, Payetler çok süslü görünürken, metal süslemeler daha elegan duruyor.

Örme mayoya da rağbet devam ediyor, ancak örme mayolar ıslanınca vücutta ağırlık yaptığı için kullanışlı olmadığını da belirtelim.

Yaz sezonunun trend renkleri fuşya, turuncu, turkuaz gibi canlı renkler olmasına rağmen siyah rengin popülerliği hiçbir zaman bitmiyor. Her yıl görmeye alışkın olduğumuz siyah renk mayolar bu yılda da karşımıza çok çıkacaktır.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.